Boiska sportowe

Boiska z nawierzchnią naturalną

Nawadnianie boiska

Boiska sportowe z trawą naturalną przy dzisiejszej intensywnej eksploatacji wymagają wzmożonych działań regeneracyjnych.  Dzięki nim możliwe będzie celu utrzymanie idealnej jakości murawy podczas całego sezonu. Kluczowym czynnikiem jest również zaopatrzenie murawy w odpowiednią ilość wody. Dlatego też świadczymy kompleksowe usługi renowacji boiska z użyciem nowoczesnego sprzętu oraz instalujemy systemy automatycznego nawadniania. Zachęcamy do zapoznania się z oferowanymi przez nas zabiegami agrotechnicznymi na murawach naturalnych. Oferujemy na przykład:

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą zabiegów agrotechnicznych.


Boiska z nawierzchnią sztuczną

Obiekty wykonane ze sztucznej nawierzchni podobnie jak naturalna murawa wymagają okresowej renowacji. Konserwacja sztucznej murawy jest elementem kluczowym gwarantującym jej długie i bezpieczne użytkowanie.

Brak regularnych zabiegów regeneracyjnych sprawia, że boisko z trawą syntetyczną szybko staje się twarde, śliskie, ale również niebezpieczne dla użytkowników. Koszt wymiany nawierzchni jest bardzo drogi.

Zabiegi konserwacyjne polegają na dokładnym oczyszczeniu nawierzchni z elementów znajdujących się w sztucznej trawie i ewentualnym uzupełnianiu granulatu. Dlatego też oferujemy następujące zabiegi:

  • Zgrzebło (rozluźnianie granulatu)
  • Szczotkowanie
  • Zamiatanie
  • Uzupełnianie granulatu