Renowacja boiska sportowego

Renowacja boiska z nawierzchnią naturalną

Nawadnianie boiska

Renowacja boiska sportowego z trawą naturalną przy dzisiejszej intensywnej eksploatacji wymagają wzmożonych działań regeneracyjnych.  Dzięki nim możliwe będzie celu utrzymanie idealnej jakości murawy podczas całego sezonu. Kluczowym czynnikiem jest również zaopatrzenie murawy w odpowiednią ilość wody. Dlatego też świadczymy kompleksowe usługi renowacji boiska z użyciem nowoczesnego sprzętu oraz instalujemy systemy automatycznego nawadniania. Zachęcamy do zapoznania się z oferowanymi przez nas zabiegami agrotechnicznymi na murawach naturalnych. Oferujemy na przykład:

Renowacja boiska

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą zabiegów agrotechnicznych.


 

Renowacja boiska z nawierzchnią sztuczną

Obiekty wykonane ze sztucznej nawierzchni podobnie jak naturalna murawa wymagają okresowej renowacji. Dlatego też konserwacja sztucznej murawy jest elementem kluczowym gwarantującym jej długie i bezpieczne użytkowanie.

Po pierwsze brak regularnych zabiegów regeneracyjnych sprawia, że boisko z trawą syntetyczną szybko staje się twarde i śliskie, a wyniku tego również niebezpieczne dla użytkowników.

Po drugie koszt wymiany nawierzchni jest bardzo drogi. Regularne zabiegi pozwalają utrzymać nawierzchnię w dobrej kondycji, dzięki temu wydłuża się okres bezpiecznej eksploatacji boiska.

Zabiegi konserwacyjne polegają na dokładnym oczyszczeniu nawierzchni z elementów znajdujących się w sztucznej trawie takich jak liście, gałęzie oraz pozostałe niepożądane elementy. Następnie rozluźnieniu granulatu wypełniającego sztuczną trawę. Kolejnym etapem jest uzupełnianie granulatu oraz zaczesaniu go specjalną szczotką. Dlatego też oferujemy następujące zabiegi:

  • Zgrzebło (rozluźnianie granulatu)
  • Szczotkowanie
  • Zamiatanie
  • Uzupełnianie granulatu 

Przykładowa regeneracja boiska ze sztuczną nawierzchnia.